Adam Diakowski

Adam Diakowski

ZPI kształtuje warsztatowe fundamenty i daje możliwości, nikt nic nie karze i nie zabrania, od przyszłego studenta zależy jak wykorzysta taką możliwość. Ludzie z jakimi przyszło mi przebywać powoli ale z dokładnością chirurgicznego skalpela, otwierali moją policealną świadomość. Wyniosłem z tego wiele i wiele się nauczyłem.

Wątpliwości dotyczące natury rzeczywistości były implikacją własnych doświadczeń, a potrzeba zgłębiania wiedzy na ten temat bezpośrednio przyczyniła się do powstania mojej pracy magisterskiej. Dotyczyła ona pytania o sztukę przyszłości w kontekście holonomicznego paradygmatu rzeczywistości, doświadczeń wizyjnych i psychologii transpersonalnej. Praca dyplomowa Om obroniona z wyróżnieniem, była wynikową 3 letniej pracy teoretycznej i podsumowaniem pewnego etapu w moim życiu.

Portfolio jakie kompletowałem na freelnasie jeszcze na studiach, otworzyło mi furtkę do współpracy z jedną z najlepszych na Pomorzu agencji kreatywnych. Niebawem przeniosłem się do Gdańska aby zająć miejsce w szeregach nieobliczalnych projektantów należących do zespołu BE7

Obecnie jako Dyrektor Kreatywny agencji BE7, nadal spełniam swoją pasję, przekładając umiejętności, doświadczenie i wiedzę na motorykę działań marketingowych.

Link do pracy dyplomowej: https://www.youtube.com/watch?v=gly9MXb8WW4&hd=1

Portfolio: http://www.behance.net/BadOmen