FINISZ

21 czerwca 2018 r. (czwartek) o godz. 20.00 w Zakładzie Plastyki Intermedialnej odbędzie się impreza z okazji końca zajęć w tym roku akademickim. Tegoroczną edycję finisażu pt. Finisz wpisaliśmy w toruńskie Święto Muzyki, co oznacza, że zagrają trzy bardzo interesujące zespoły.

Program rozpoczynają dwa koncerty na naszym zewnętrznym tarasie: Zofia Analog i zespół Gribojedow, a potem ok 22.00 przenosimy się do sali nr 6 gdzie wystąpi Kompozyt (live set) z towarzyszącymi mu pokazami multimedialnymi naszych studentów.

Tradycyjnie podczas wydarzenia będzie rozpalony integracyjny grill, dlatego zapraszamy wszystkich spragnionych strawy nie tylko dla ducha do wspólnego biesiadowania. Proszę przynieść własne produkty spożywcze.

Zapraszamy serdecznie.
Studenci i wykładowcy Zakładu Plastyki Intermedialnej.

Zofia Analog: www.youtube.com

Gribojedow: www.youtube.com