Wystawa Do rany przyłóż

Do rany przyłóż to wystawa, która jest kolejną odsłoną projektu zapoczątkowanego przez Dorotę Chilińska i Krzysztofa Białowicza, który ma na celu wymianę doświadczeń pomiędzy uczelniami artystycznymi w Polsce. Co roku w ramach Festiwalu Plaster zapraszamy młodych artystów do zrealizowania wystawy w rodzaju site-specific w Studenckiej Galerii S działającej w Zakładzie Plastyki Intermedialnej. Prezentowane były dotąd prace studentów z Gdańska, Łodzi. W tym roku autorzy wystawy Radek Włodarski, Witold Modrzejewski i Tomasz Jurek, reprezentują pracownię Macieja Kuraka na Wydziale Grafiki i Komunikacji Wizualnej w Poznaniu.

Otwarcie wystawy 19 maja 2016 r., godz. 19.00 w Galerii „S” przy ul. Mickiewicza 121 w Toruniu.

Wystawa będzie prezentowana od 19 maja do 2 czerwca 2016 r.